KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14344202
nr 1434 4202
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
"Järvsö 1934". Signerad, med dedikation. Akvarell, bildmått: 31x44, yttermått inklusive ram: 35x49 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 29 november 2021
kl 18:26:31
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
6
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund